Beiträge von mhk

    jboeren I hope that final release will work like beta 10 or better because for me Big Sur work better than Catalina 10.15.7. Is very fast end responsive and I've got over 10 to 40 points better results in Novabench. My OC configuration is about 80% done. I use hack over 2 years and Mac is my daily OS and it will be good to do 99% OC configuration. But apple know how too mess up and than fun start over and over.

    Witajcie forumowicze. Nie będę kaleczył języka więc napisze po polsku. Użyłem jednego z waszych Efi by odpalić Big Sur. Wszystko śmigało ładnie do czasu, aż w końcu dokupiłem do 840 g1 baterię. Nie mam statusu baterii oraz oczywiście nie działa w "pełni" trackpad.

    Na moim poprzednim hp 6470b wszystko ruszyło od strzała po zastosowaniu poradnika od Rehabman. Zrobiłem tak samo do 840 ale wiedząc, że nie mam baterii nic nie zdziałam. Używałem tak z cataliną. Potem pobrałem EFI z waszego forum by odpalić Big Sur. I tak: Na catalinie z moim EFI nie działa bateria, na catalinie z waszym EFI nie działa. Na Big Sur beta 7 moje i wasze EFI też nie pomaga. Różne konfiguracje i dodatkowe patche nie pomagają. Wróciłem do starszych wersji Opencore ale na catalina nadal nie mam statusu baterii. Cofnąłem się nawet do Clover, którego skonfigurowałem sam dla tego modelu według poradnika zaginionego pana R. Ale dalej nic. Czy ktoś z was mogłby nakierować do rozwiązania problemu?

    Kexty najnowsze (Virtualsmc)

    W czasie ładowania systemu łapie kilka błędów Batc ale system odpala. Nie mogę zlokalizować gdzie jest błąd Batc.






    Edit:

    Ok, I use EFI Folder from a guy from insanelymac and with some modification (to 0.6.2) now my battery stats and trackpad works on Catalina and Big Sur. (and I send you modificated voodoops2. Work perfect, use propertree to load all kext)

    I share it.